Kino anděl nový Smíchov

Toto kino nabízí vždy ty nejaktuálnější filmy. Palace cinemas nám ale nabízí mnohem více, u každého sálu je velký výběr jídla, popcornu a jiných dobrot. Také je zde pohodlná kavárna která nabízí i kvalitní posezení a odpočinek. Tato malá síť multikin byla ale v roce 2011 prodána společnosti cinestar. Tato společnost je největší provozovatel multikin v české republice.

Palace cinemas pravidelně uvádí do kin ty nejžhavější lahůdky na které mnoho z nás dlouho čeká. Denně nabízí více jak z dvaceti filmů které jsou jak s titulky tak s dabingem.

Toto kino se nachází přímo v obchodním centru nový Smíchov. Obchodní dům Nový Smíchov se nachází na adrese Stefanikova 3, Praha 5  - Nový Smíchov, 15000

V tomto obchodním domě mimo kina najdete i spoustu potřebných věcí. Jedna z důležitých věcí jsou třeba potraviny. Které jsou hned v přízemí, je zde Tesco které v tomto obchodním domě nabízí velmi kvalitní služby.Pokud ale netoužíte po nákupech potravin a dali by jste si rovnou něco teplého, i tímto vám může obchodní dům posloužit. Pokud si vyjdete do nejvyššího patra najdete zde přes dvacet restaurací, barů a kaváren.
A pokud jste zatoužili si zakoupit nejen jídlo ale třeba něco na sebe, tak v tomto obchodním domě to rozhodně najdete.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Smíchovské centrum, Zábava V Praze a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.