Porsche Praha Smíchov

Tento velký a rozsáhlí autosalon nabízí více než by jste čekali. Tento autosalon byl otevřen v roce 1992 kdy fungoval nějaký čas v trochu provizorních podmínkách. Po nějakém čase se ale situace začala velmi pozitivně pro tento autosalon rozvíjet.

Jejich  projektovou realizaci provedli české firmy. Na začátku tato firma fungovala jako servis a prodejna aut Wolkswagen, Audi a Porsche. Po rekonstrukci která v tomto autosalonu proběhla, si zákazník mohl vybrat a prohlídnout auta ve velice příjemném prostředí.

V roce 1996 se tento autosalon rozhodl nabrat pod svůj prodejní sortiment ještě jednu značku aut a to Škoda Mladá Boleslav. S tímto krokem se i autosalon více rozrostl aby mohl svím zaákazníkům nabízet kvalitnější služby. Kromě klasického servisu, je zde prodejna a velký sklad s originálními náhradními díly.

A jelikož je pro tento autosalon zákazník na prvním místě, snaží se pro ně udělat vše co je jen možné. Jedna z prvních a hlavních věcí kterou zákazníci velmi uvítali je leasing, pojištění vozu, zapůjčení náhradního vozu, odtahová služba a podobné.

Tento prodejce nabízí velmi kvalitní značky vozů, a pokud chcete ušetřit můžete si vybrat z nabídky těch ojetých.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Odpočinek v Praze, Zábava V Praze a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.