Tesco nový Smíchov

Toto Tesco se nachází v obchodním domě Smíchov který se nachází přímo na Andělu. Toto obchodní centrum vám nabízí spoustu možností jak k nákupům tak ke stravování. V tomto obchodním domě také najdete spoustu restaurací. Pokud máte chuť na některý z fast foodu máte hodně na výběr. Najdete zde také Running sushi. Které je zde velmi oblíbené.  Také zde najdete i kavárny, pizzerie a spoustu dalších restaurací.

Pokud se budeme bavit o Tescu, je zde hned v přízemí a nabízí velmi mnoho produktů, takže vám chvíli zabere než si vyberete. Samozřejmě zde najdete jak potraviny tak i drogerii.

Ale nejen to. Také je zde elektronika. Otevírací doba hypermarketu je velmi příjemná, protože mají otevřeno již od 7 až do půlnoci. Restaurace které jsem zmínil ve vrchní části článku mají otevřeno od 11 do 23 hodin.

Samozřejmě zde nemusíte jenom jíst ale nakupovat co stačíte odnést. Protože tento obchodní dům má tři patra, tak si zde rozhodně vybere každý.

A zkrátka nepřijdou ani děti, pokud mate sebou své ratolesti můžete je na chvíli odložit do dětského koutku. A pokud s nimi chcete nakupovat, tak je vemte do jednoho z mnoha obchodů které jsou určeny jen pro ně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Restaurace praha, Smíchovské centrum, Zábava V Praze a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.